YATSİAD 3. yaşını kutladı.

22 Haziran 2018 17:10 Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği 396

Yatırımcı ve Sanayici İşadamları Derneği (YATSİAD) , kuruluşunun 3. Yılını renkli bir gece ile kutladı. Düzenlenen organizasyon ile aynı zamanda’ yaza merhaba’ diyen işadamları gece boyunca canlı müzik eşliğinde eğlendi.
Kavaklıdere (1912 Karlık )  Bin Dokuz Yüz On İki adlı mekânda düzenlenen geceye YATSİAD Başkanı Yıldıray Yoldar ve yönetim kurulu üyeleri ev sahipliği yaptı. Çok sayıda üyesi bulunan derneğin gecesine YATSİAD üyeleri tam kadro katıldı. Ayrıca gecede birçok sivil toplum kuruluşu başkanı da yerini aldı. Gecenin açılış konuşmasını yapan Yıldıray Yoldar, derneğin Türkiye sınırları içinde, milli hedeflere ulaşmada yatırımın önemini benimsemiş iş adamlarının ortak sesi olmayı hedeflediğini vurgulayarak milli rekabet gücünün artırılmasına yardımcı olmak için çalıştıklarını ifade etti. Birçok STK temsilcisi ve üyeler tarafından yoğun ilgi gören gece yemek sunumu ve sohbetler eşliğinde devam etti.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YENİ GALERİLER

28 / Mar
BASINDA BİZ
YATSİAD - Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği

Türkiye genelinde hizmet veren Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği

Eskişehir yolu Dekocity AVM, Erler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No: 348 Kat: 1 Kapı No: 29
06200 Etimesgut / Ankara

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.