Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel BARAN'a Sivil Toplum Gönüllüsü Beratını Takdim Ettik.

09 Aralık 2019 22:25 Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği 251

ASTOP'UN DÜZENLİĞİ "ÜSTÜN HİZMET VE BAŞARI ÖDÜLLERİ" TÖRENİ ATO'DA YAPILDI

6 ARALIK 2019- Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, yaptığı çalışmalarla kente ve ülkeye yaptığı katkılar nedeniyle Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (ASTOP) tarafından "Üstün Sivil Toplum Gönüllüsü Beratı"na layık görüldü.

ASTOP'un her yıl 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü'nde geleneksel olarak düzenlediği "Üstün Hizmet ve Başarı Ödülleri" töreni Ankara Ticaret Odası Meclis Salonu'nda yapıldı. Yatırımcı ve Sanayi İş Adamları Derneği (YATSİAD) Başkanı ASTOP Dönem Sözcüsü Yıldıray Yoldar ve ASTOP Kurucu Onursal Başkanı Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Başkanı Veli Sarıtoprak'ın açılış konuşmaları ile başladı

ATO Başkanı Baran'a Sivil Toplum Gönüllüsü Beratı, Yatırımcı ve Sanayi İş Adamları Derneği (YATSİAD) Başkanı ASTOP Dönem Sözcüsü Yıldıray Yoldar tarafından verildi.

Ödül törenine Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, OSTİM Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve ATO Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Ekinci, ATO Meclis ve Komite Üyeleri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YENİ GALERİLER

28 / Mar
BASINDA BİZ
YATSİAD - Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği

Türkiye genelinde hizmet veren Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği

Eskişehir yolu Dekocity AVM, Erler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No: 348 Kat: 1 Kapı No: 29
06200 Etimesgut / Ankara

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.