Cumhuriyet Balomuzu Büyük çoşkuyla kutladık.

29 Ekim 2022 17:04 Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği 473

Cumhuriyet Balomuzu büyük çoşkuyla kutladık.

Cumhuriyet Balomuzu Büyük çoşkuyla kutladık.

Ankara Holdayinn otelde Protokol misafirlerimiz ve Üyelerimizin  yogun katılımıyla gerrçeklesen baloda Yönetim Kurulu Başkanımız Yıldıray YOLDAR ,ın yaptıgı konuşmada  Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve kurucu kadrolarımız 29 Ekim 1923’te Cumhuriyet’i ilan ederek ulusumuzun bağımsızlık, özgürlük ve eşitlik iradesini tüm dünyaya göstermiştir. 
Savaş ve yıkım yıllarından sonra Kurtuluş Savaşı’ndan zaferle çıkmış toplumumuz Cumhuriyetimiz ile yeniden ayağa kalkmıştır. Ülkemizin 99 yıllık kazanımlarının arkasında Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kurucu kadroların ve toplumumuzun dayanışmayı esas alan ve birliktelikten doğan güven duygusu yatmaktadır..
Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına doğru ilerlerken, iş dünyasının temsilcileri olarak bizler, bugün de ihtiyaç duyduğumuz dayanışma ruhunu, Cumhuriyetin çağdaş ve demokratik değer ve kazanımlarını sivil topluma desteğimizle yaşatmaya devam edeceğiz.
Cumhuriyetin bugünkü nesilleri olarak Cumhuriyet değerlerini korumak, yüceltmek ve yarınlarımıza miras bırakmak en önemli vazifemiz ve sorumluluğumuzdur. Türkiye’nin hem temeli, hem de pusulası olan Cumhuriyetimizin mimarı büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatırası önünde saygı ile eğiliyor, Cumhuriyet Bayramımızı coşkuyla kutluyoruz.
Sizleri Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını anmak üzere hepinizi saygı durusuna davet ediyorum diyerek sözlerini tamamladı.Arkasından Modern dans ekibi Vals Zeybek     gibi danslarla gösterini tamamladı.Sahneye çıkan Pınar Yüksel şahane perfomasıyla geceye renk kattı.Üyelerimizin Tüm salondaki Türk bayrakları yapgı gösteriler görülmeye degerdi.Gecenin sonunda Hep ağazdan NE MUTLU TÜRKÜM diye inleyen  salonda eğlence sona erdi.

 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler

YENİ GALERİLER

28 / Mar
BASINDA BİZ
YATSİAD - Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği

Türkiye genelinde hizmet veren Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği

Eskişehir yolu Dekocity AVM, Erler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No: 348 Kat: 1 Kapı No: 29
06200 Etimesgut / Ankara

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.