YATSİAD 3,Genel Kurul toplantısı genel merkezimizde gerçekleşti.

10 Ocak 2022 13:29 Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği 234

Yatırımcı ve Sanayici İş Adamları Derneği’nin, 3. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Başkanlığa  Tek aday Yıldıray YOLDAR yeniden şeçildi .

YATSİAD’ın Genel merkezinde  gerçekleşen Olağan Genel Kurulu’na , dernek üyeleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Genel Kurul’un açılış konuşmasını YATSİAD Kurucu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Yoldar  yaptı. Başkan Yoldar, “Sizlerin şahsıma göstermiş olduğu güven ile başlayıp, teveccühü ile geldiğim; benim için çok anlamlı bu görevde ve her mecrada verdiğiniz sürekli ve karşılıksız destek için sizlere çok ama çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Başkan  vekiili  Fahri Kabadayı  ve Sinan Aydının  konuşmalarının ardından Üyeler oy verme işlemini gerçekleştirdi. Tek liste olmasından dolayı acık oylamaya gidildi  ve ardından da mevcut Başkan Yıldıray Yoldar, YATSİAD’ın 3.dönem Başkanı oldu. 

Divan Başkanlığı’nı, Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Gaye Gurur Günalın’nin yaptığı Genel Kurul’un Divan Üyeliklerini ise Emre Kılıçarslan  ile Kağan Altun  yaptı.

Öte yandan, Genel Kurul’da yapılan tüzük değişikliğiyle Yatırımcı ve Sanayici İş Adamları Derneği’nin adı,  Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği olarak değiştirildi.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YENİ GALERİLER

28 / Mar
BASINDA BİZ
YATSİAD - Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği

Türkiye genelinde hizmet veren Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği

Eskişehir yolu Dekocity AVM, Erler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No: 348 Kat: 1 Kapı No: 29
06200 Etimesgut / Ankara

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.