Başkan yardımcımız Dr. Buyrukçu“İşiniz gibi sağlığınızı da planlayın

29 Ocak 2022 23:34 Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği 276

YATSİAD Başkan yardımcısı yatırımcı ve işadamlarıyla buluşan Dr. Buğra Buyrukçu, “İşiniz gibi sağlığınızı da planlayın. Aksi takdirde bugün kazandığınızı gelecekte sağlığınızı geri kazanmak için harcayabilirsiniz” uyarısında bulundu.

Yatırımcı ve Sanayici İş Adamları Derneği (YATSİAD) yönetici ve üyeleri, yoğun iş temposundan sıyrılıp “Sağlıklı yaşlanma” seminerinde bir araya geldi. Atlı Otel’de gerçekleşen organizasyona YATSİAD Başkanı Yıldıray Yoldar evsahipliği yaparken, seminere konuşmacı olarak aynı zamanda YATSİAD Başkan Yardımcısı olan Dr. Buğra Buyrukçu katıldı. Fitoterapi Uzmanı Dr. Buyrukçu sanayici, işadamı veya CEO’ların çok yoğun stres altında ve genelinin sağlıklarını ihmal ederek çalıştıklarını söyledi. Dr. Buyrukçu, “Bu yoğunluk ve stres ortamında düzensiz beslenen, uykusuz kalan, sağlıkla ilgili şikâyetlerini öteleyen iş insanları ne yazık ki sağlıksız yaşlanmaya doğru yol almaktadır” dedi.

Sağlıklı Yaşam Programı Uygulayın

İşadamlarına tıpkı iş yaşamları gibi sağlıklarını da planmaları tavsiyesinde bulunan Dr. Buyrukçu, “Tek başınıza altından kalkamıyorsanız bir uzmandan yardım alarak kendinize mutlaka bir sağlıklı yaşam programı uygulamalısınız. Düzenli olarak gerekli tetkikleri yaptırarak hangi tedavi ve desteklere ihtiyaç duyduğunuzu belirlerseniz sadece sağlığınızı korumakla kalmaz aynı zamanda enerji ve verimliliğinizi de arttırırsınız” diye konuştu.

Doğal Yöntemlerden Destek Alın

Dr. Buğra Buyrukçu iş insanlarına, tedavi ve destek programlarına mutlak surette akupunktur, detoks, fitoterapi gibi tamamlayıcı tıp uygulamalarını eklemelerini de önerdi. Dr. Buyrukçu, şöyle devam etti: “Bu yöntemlerle kötü beslenme, uykusuzluk, sigara ve alkol kullanımı gibi etkenlerin vücutta oluşturacağı tahribat da ortadan kaldırılabilir. Günlük koşturma içerisinde kendinize ve sağlığınıza yeterince özen göstermez iseniz bugün kazandığınızı gelecekte sağlığınızı geri kazanmak için harcayabilirsiniz…” Son derece akıcı ve verimli geçen seminerin sonunda Başkan Yıldıray Yoldar, Dr. Buğra Buyrukçu’ya teşekkür plaketi takdim etti.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YENİ GALERİLER

28 / Mar
BASINDA BİZ
YATSİAD - Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği

Türkiye genelinde hizmet veren Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği

Eskişehir yolu Dekocity AVM, Erler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No: 348 Kat: 1 Kapı No: 29
06200 Etimesgut / Ankara

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.