100 adet Jenaratörü üyelerimizin destegi ile topladık ve bölgeye sevk edecegiz

09 Şubat 2023 17:14 Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği 509

Bu gün gerçekleşen Yönetim Kurulunda konuşan    

YATSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray YOLDAR da şu değerlendirmelerde bulundu:


"Acımız çok büyük. Cumhuriyet tarihimizin en korkunç depremlerinden birinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Şimdi kurtarma çalışmalarına ve yaraları sarmaya odaklanalım. Deprem bir doğal afet. Ama sonuçlarına karşı önlem almak sorumluluğumuz. Bu acıyı bir daha yaşamamak için ne yapmamız, neleri değiştirmemiz gerektiğini, bilim insanlarının uyardıkları beklenen İstanbul depremi için ne ölçüde hazırlıklı olduğumuzu sonra konuşalım.

Şimdi birlik olma zamanı. Kurtarma çalışmaları için, yardım bekleyenler için seferber olalım. Birlik, beraberlik içinde her sorunumuzun üstesinden geliriz. Yaralarımızı sararız.
Aklımız, fikrimiz deprem bölgesinde. Dualarımız hala enkaz altında olanlar için.YATSİAD üyeleri olarak elimizden gelen tüm desteği seferber edecegiz 100 adet Jenaratörü üyelerimizin destegi ile topladık ve bölgeye sevk edecegiz .Duyarlı davranan tüm üyelerimize minnet borçluyuz.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler

YENİ GALERİLER

28 / Mar
BASINDA BİZ
YATSİAD - Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği

Türkiye genelinde hizmet veren Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği

Eskişehir yolu Dekocity AVM, Erler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No: 348 Kat: 1 Kapı No: 29
06200 Etimesgut / Ankara

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.